Performance training

Podcast #32: Příběh vzniku a vývoje Performance univerzity, a náplň holistického poradenství

Nový podcast s pořadovým číslem 32 je tady, a má rovnou dvě hodiny! Podcast na toto téma jsem plánoval už několik let po době v období, kdy se přihlašuje do nového ročníku PL UNI, ale reálně jsem to nikdy nestihl, až nyní!

V novém podcastu máte poprvé možnost veřejně slyšet příběh o vzniku, progresu a vývoji jednotlivých ročníků Performance univerzity. Jak se zájem od genetiky a epigenetiky, postupně rozšiřoval také o témata působení světla na zdraví, sestupy do nevědomí, dechové techniky a prožitkové komponenty, nebo třeba v nejnovější iteraci o celou holistickou výživu a práci s krevními testy.

Současně si řekneme více o tom, jak funguje holistické poradenství pro zdraví, výživu a životní styl, které na PL UNI vyučujeme. Což pro Vás může být zajímavé i z pozice potenciálního klienta konzultačního projektu.

No a v neposlední řadě Vám povím zkušenosti a zážitky z posledního ročníku, kdy došlo k přechodu na druhou generaci (PL UNI 2.0): V čem se nyní studium liší, a jak ho mohou absolventi první generaci využít pro další progresi (včetně Performance poradců).

Podcast má skoro dvě hodiny a na první pohled je pouze o vysvětlování vývoje PL UNI, obsahuje ale řadu zajímavých příběhů a hodnotných informací i pro ty, kdo ambice studovat u nás nemají.

Adam Česlík

Historie Performance univerzity (2018 – 2023+) ze článku 10 let s Performance.

Nový ročník Performance Univerzity 2.0 začíná 23. září!

​​​​​​​„Včera jsem byl chytrý, takže jsem chtěl změnit svět.
Dnes jsem moudrý, takže měním sebe.“ RUMIMůže se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..