Performance lifestyle

První víkend Performance univerzity

Tak máme za sebou první víkend nového ročníku Performance univerzity, a musím říct, že to byl fičák, a ještě teď jsem plný dojmů. Prvním faktorem, pro který bude tohle zatím nejlepší ročník, jsou nové prostory, které konečně více zapadají do celého konceptu, jsou vzdušné, prosvětlené a zahrnují terasu a zahrady.

Druhým faktorem jsou skvělí lidé, kdy se sešla spousta nových lidí, a to od zapálených klientů, přes úplné nováčky, až po ostřílené výživové poradce + asi osm certifikovaných Performance poradců, kteří se rozhodli, že se budou dále vzdělávat.

A neudělali chybu! Ono totiž skutečně každý ročník je jiný, a i když vždycky říkám, že už se to měnit nebude, tak letos děláme kompletní upgrade osnov, témat i jednotlivých víkendů. Kromě toho, že přibude asi osm velkých témat, a celý jeden učební víkend navíc, tak se budeme také daleko více věnovat praktickým protokolům, a celkově nastavení práce s klientem.

Poprvé je totiž tento ročník od začátku cílen pro vyškolení nové generace Performance holistických poradců, kteří jsou schopni pracovat s klientem na úrovni výživy, optimalizace biorytmů i životního stylu a prostředí, analýzy a propojení různých úrovní zdraví, stejně jako s psychikou a emocemi.

Již certifikovaní absolventi budou mít navíc během toho roku možnost mentorshipu a pomoci s rozjetím vlastní praxe + supervize nad prvními klienty.

Cílem je do několika let zavést v každém větším městě ČR i na Slovensku zaběhlou praxi holistického poradenství, která nebude určena pro naše ostřílené klienty, ale naopak pro běžnou veřejnost.

Jsou to totiž zcela běžní lidé, na které se chceme zaměřit primárně. A pomoci tak pozvednou zdraví a výkonnost naší společnosti.

Více o tom, co by měl splňovat, a jak funguje holistický poradce se dozvíte v klientském článku na blogu v odboji (www.plstyle.cz/blog).

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..