Performance lifestyle

Performance v Beskydech (sestřih z Univerzity)

Minulý víkend jsme měli Performance univerzitu, a to tentokrát prodlouženou, pobytovou a v Beskydech na horském hotelu.

Hlavní téma tohoto víkendu byl Život podle biorytmů, kdy jsme probírali z holistické perspektivy cirkadiánní rytmus a vliv světla na metabolismus, sezónní biorytmy a jak jsou ukotveny v našem těle, měsíční cyklus ženy, a celkově stravování a bio-optimalizaci pro temnou část roku.

Část víkendu pak byla také prožitková, kdy jsme se věnovali terapii teplem, kontemplaci v lesích, sungazing meditacím při západu slunce a využívání okolní přírody pro maximalizaci energie.

Highlightem pak bylo také nedělní vystavování se chladu, kdy jsme v sedm ráno v nula stupních šli skupinově do nedaleké přehrady, kde jsme se nořili a plavali v ledové vodě, jen proto, abychom si pak podrobně vysvětlili, jaký efekt má chlad na naše zdraví.

Pro mě osobně (a věřím, že i pro mnohé studenty) byla vyvrcholením sobotní večerní prožitková část, kdy jsme se až do desíti do večera nořili do svého osobního i skupinového Vědomí a v hodinu a půl trvající meditaci rozpouštěli emoční vzorce a programy, které nám neslouží.

Tento pobytový víkend nám umožnil nabrat 6 hodin výuky navíc, vzájemně propojit studenty a utužit komunitu, vyzkoušet si Performance lifestyle na horách v praxi, a hlavně věnovat se tolik potřebné práci na sobě, vnitřním vhledům a integraci.

Tyto prožitkové pobytové víkendy se budou střídat s klasickou výukou, která pak je více orientována na Performance holistický přístup ke zdraví.

No a na závěr bych chtěl poděkovat všem studentům, Lukymu, Barče i Vaškovi z týmu za super atmosféru a akci.

Adam Česlík

Pokud chcete přitom sami pracovat na holistické optimalizaci svého životního stylu – konají se teď pravidelně Performance semináře (další příští středu), můžete jít cestou Holistického a Dark season protokolu, nebo v případě vnitřní praxe zvolit kurz Supernatural a semináře Spiritualita a vědomí.

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..