Imunita Video-kurzy

Právě vyšel nový video-kurz PL VIOM Imunita

Tak a je to venku! Právě vyšel náš první video-kurz na téma Imunita, holistický pohled na zdraví a boj s patogeny. Obsahuje nejen 5.5 hodin videí rozdělených do tří lekcí, ale také plnohodnotný protokol PLV Imunita.

Jedná se o první z video-kurzů v rámci nového projektu PL VIOM, na kterém jsem ve čtyřech pracovali fulltime poslední 2 měsíce. A byť to tak možná zatím nevyznělo, tak se jedná o jeden z našich největší projektů, kterému se budeme věnovat ještě celý další rok.

Klienti Performance lifestyle mají slevu 10%.

PL VIOM je v systému Performance novátorským počinem hned z několika důvodů:

🔸 1. Poprvé představuje formu vzdělávání, která je nad protokoly a přednáškami, velice podobná jako na Performance univerzitě (byť stále snadněji uchopitelná, a zaměřená na praktickou aplikaci u sebe).

🔸2. Poprvé se nejedná o záznam z přednášky, ale first person video natočené přímo na kameru z mojí kanceláře v PL Institutu. Video je přitom doplněno filmovými přechody (viz trailer), a stovkami vnořených slidů s texty, infografikami a obrázky.

🔸 3. Jedná se o náš první video-kurz, pro který jsme naprogramovali novou platformu, která umožňuje skládání kurzů do témat a jejich spojování na mnoha úrovních, dělení na lekce, diskuze, a také hlídání progresu, díky kterému můžete kurz oficiálně dokončit.

🔸 4. A konečně, součástí kurzu je plnohodnotný protokol PLV imunita, který má 80 stran a dal nám zabrat stejně jako kterýkoliv z našich hlavních protokolů. Ten nakonec video-kurz doplňuje o kvanta informací, odkazy na stovky studií, tabulky s celkem čtyřmi imunitními protokoly, obrázky a dokonce i dvě úplně bonusové kapitoly, které na videu nenajdete (na druhou stranu lekce 1 zase není pro praktické účely v protokolu).

Určitě se podívejte na www.plviom.cz a mrkněte na kompletní seznam toho, co video-kurz PL VIOM obsahuje.

PLV Imunitní protokol můžete nyní zakoupit jako samostatný produkt.

Díky za podporu, a vidíme se tam!
Adam Česlík

 


PL VIOM Imunita, je prvním z našich video-kurzů, který obsahuje:

  • 5,5 hodin video-záznamů, rozdělených do 3 hlavních lekcí a desítky dílčích témat.
  • První představení holistického pohledu na imunitu a zdraví.
  • 4 Navazující imunitní protokoly (prevence, radiální zdraví, infekční choroby, a při akutní nemoci).
  • Možnost ptát se přímo u každé lekce na otázky.
  • Kompletní protokol PLV Imunita (80 stran), který doplňuje video-kurz o 2 bonusové kapitoly a rozvádí jednotlivá témata více do hloubky.
  • V jeho rámci citace stovek vědeckých studií s odkazy, tabulky k protokolům, infografiky, odkazy na produkty atd.
  • Jednotlivé lekce i celý kurz obsahují mapování progresu. Dokončením kurzu na 100% získáte možnost postupně skládat své vzdělání až k finální certifikaci.

 

 

Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..