Holistický přístup Performance lifestyle

Přihlašování na Performance Univerzitu 2.0 do nového ročníku

PERFORMANCE UNIVERZITA 2.0 (PL UNI 2.0) je desetiměsíční cesta za vzděláváním a praxí v holistickém poradenství, během které ale prochází postupnou proměnou, ozdravením a integrací i student sám. Ať už tedy chcete být Performance poradcem, přidat holistický přístup jako specializaci (a nadhodnotu) ke své stávající profesi (fyzioterapie, zdravotní profese, výživoví poradci, trenéři profesionálních sportovců a řada dalších…) nebo klidně jen pracovat sami na sobě (a případně pak „jen“ pomáhat lidem ve svém okolí), tak na této stránce najdete všechny hlavní informace o studiu a jeho náplni. Pokud to s Vámi rezonuje, tak máte nyní jedinečnou možnost vydat se na tuto novou a vzrušující cestu za vzděláním i posunem sebe sama!

PL UNI 2.0 bude mít stejně jako minulý rok podobu KOMBINOVANÉHO STUDIA, kdy se odehraje celkem pět výukových víkendů (kde je potřeba být naživo), a minimálně 12 online seminářů. Ty jsou přitom rozděleny do devíti měsíců výuky (září – květen) tak, že se setkáváme každých 14 dní (dříve to bylo co měsíc). Toto častější setkávání, v kombinaci s komunikací v Telegramové skupině vytváří daleko lépe dojem kontinuity a provázanosti studia. Během studijního roku přitom uděláte také kus práce sami na sobě! Všechna probíraná témata totiž budete testovat v prvé řadě sami na sobě, čemuž pomáhají i praktické úkoly a protokoly, které Vám budeme zadávat. 

NOVINKA: Letos nás čekají poprvé dva prodloužené pobytové víkendy v Beskydech, které jsou creme de la creme celého studia. Tím novým přitom rovnou v září začneme, a využijeme ho kromě výuky a optimalizace v přírodě také rovnou k seznámení studentů a vytvoření studijní komunity. 


A jaká je náplň studia na Performance univerzitě?

V rámci studia se můžete těšit na deset měsíců a přes 100 hodin komplexní výuky (teorie i praxe) v oblasti Performance holistického poradenství. Nebudeme se přitom zabývat pouze výživou nebo pouze zdravím, ale širším kontextem toho, jak funguje naše tělo, mysl i Vědomí. V rámci studia zjistíte, jak je v těle vše propojeno a navzájem se ovlivňuje, od mikrosvěta našich buněk a mitochondrií, až po jednotlivé tělesné systémy (trávení, detoxikace), spánek, psychiku a well-being. A jak můžeme tyto oblasti ovlivňovat prostřednictvím výživy, optimalizace životního stylu, prací se sebou sama, a dalšími postupy.

Složení témat bude podobné jako v loňském roce, kdy nám nový koncept studia umožnil řadu z nich přidat, kdy největší změnou je celkově nový blok témat z Holistické výživy a potom práce s krevními testy, panely a praktickými protokoly:​

 • 1. INTEGRÁLNÍ PŘÍSTUP: Životní styl, biorymty, optimalizace skrze prostředí, práce s psychikou a Vědomím a mnoho dalšího.
 • 2. HOLISTICKÁ VÝŽIVA: Série témat z oblasti kvality potravin, individuality stravování a vlivu mikronutrientů na naše zdraví.
 • 3. OPTIMALIZACE ZDRAVÍ: Trávení a GIT, cirkadiánní rytmus, detoxikace, hormony, neuro-optimalizace, mitochondrie.
 • 4. INDIVIDUALITA: Neurotypy a typ osobnosti, genetické mutace a zdraví, Integrální teorie Genotypů.
 • 5. PERFORMANCE PORADENSTVÍ: Holistický přístup pro práci s lidmi, hormonální testy a krevní panely, praktické protokoly pro různé problémy.​​​​​​​

Nový ročník Performance Univerzity 2.0 začíná 23. září!

​​​​​​​„Včera jsem byl chytrý, takže jsem chtěl změnit svět.
Dnes jsem moudrý, takže měním sebe.“ RUMI


NÁLEŽITOSTI STUDIA NA PL UNI 2.0

 • Zažijete 10 měsíců intenzivního studia, které ale zvládnete odkudkoliv. 
 • Každých 14 dní online seminář s novým tématickým blokem (online).
 • A celkem 5 výukových víkendů naživo (září, listopad, leden, duben, květen) a z toho dva budou prodloužené, pobytové a prožitkové v Beskydech. 
 • 5 tématických bloků: Holistický přístup, holistická výživa, optimalizace zdraví, individualita a Performance poradenství – a dva tucty provázaných témat.
 • Sebezkušenost: Během studia budete ale v prvé řadě pracovat na sobě. Optimalizovat se, zkoušet věci v praxi a testovat se, plnit praktické úkoly. 
 • Komplexní skripta: 300+ stran A4, stovky slidů prezentací, tisíce zapracovaných studií.
 • Bio-optimalizační víkendy (2): Noření do přírody a práce s elementy, ranní rutiny, večerní socializace.
 • Komplexní závěrečné zkoušky (kazuistika, písemná část, ústní zkoušení) a možnost získat certifikaci Performance poradce (nově i level 2 pro dřívější absolventy). 
 • Komunikace a komunita: Na denní bázi komunikace v uzavřené telegramové skupině, otázky a odpovědi během přednášek, a hlavně – poznáte podobně smýšlející lidi, možné nové budoucí přátelé či spolu-pracovníky!

Věnujte jeden rok svému vzdělání a porozumění a optimalizaci sebe sama, naučte se pracovat s lidmi a získejte informace, které běžně nejsou dostupné. Staňte se Performance poradcem nebo ukončete pouze jako absolventi (bez nutnosti zkoušek). 


Může se Vám také líbit

Žádné komentáře

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..